Profil společnosti

Logistika
    Hlavním zaměřením Pilslog s.r.o. je poradenství v oblasti optimalizace logistických procesů a implementace navržených opatření v logistice. Cílem je pozvednout logistiku našich zákazníků z neefektivního přívažku ve spolehlivý nástroj pozitivně ovlivňující prosperitu firmy.  
    Nabízíme Vám komplexní řešení v oblasti optimalizace logistických procesů s cílem dosáhnout vyšší efektivity Vaší činnosti, úspor a zvýšení konkurenceschopnosti Vaší firmy.
    Našich služeb již využili např.  Pebal s.r.o. , GHE HAPPICH CZ s. r. o., ASTOS AŠ a.s. aj.

Stěhování
    Vedle hlavního oboru činnosti v poskytování logistických služeba poradenství v oblasti optimalizace logistických procesů nabízíme i služby v oblasti STĚHOVÁNÍ. Zkušenosti se zpracováním analýz, návrhů logistických procesů a jejich prosazování v praxi analogicky využíváme i při stěhování bez ohledů na rozsah zakázky. Tímto sofistikovaným přístupem se zásadně lišíme od standartních stěhovacích služeb ostatních poskytovatelů. Naše společnost nabízí komplexní řešení tzv. "na klíč", tzn. od přípravy, plánování, řízení až po vlastní realizaci stěhování.

Zasilatelství
    Nedílnou součástí logistických procesů je přeprava, kterou našim zákazníkům rovněž nabízíme.

Ostatní
    S oblastí logistiky jsou úzce spjaty i obaly. Jako autorizovaný prodejce Vám můžeme nabídnout sortiment polyetylénových a papírových obalů.

Umíme Vám pomoci nejen v logistice.

Výpis z obchodního rejstříku
Osvědčení o DIČ
www.pilslog.cz
www.stehovani-pilslog.cz